Error: Startup with port while already running

kamil7187
Posts: 1
Joined: Tue Apr 02, 2024 7:27 pm

Error: Startup with port while already running

Post by kamil7187 »

Witajcie ,mam problem że kolega nie możesz dołączyć do mnie na mutlipalyer, były błędy pod esc usuwałem i tak dalej nie może mnie dołączyć, gram na mapie zielonka i nawet nie mogę wynająć pociągi, aby
log.txt
(384.07 KiB) Downloaded 32 times
móc sprzedać płody rolne.proszę o waszą pomoc i dołączam log
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 968
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Error: Startup with port while already running

Post by Ziuta Modding »

Po 1 nie usuwaj nic z pliku LOG bo nie wiesz czy to nie jest istotne dla kogoś kto chce pomóc. Po 2 błąd w nazwie tematu możesz zignorować, dotyczy on tego że użyłeś przekierowania portu na którym gra łączy się z Internetem i jest on już otwarty, ale przy ponownym uruchomieniu znów wymusiłeś jego przekierowanie i otrzymałeś o tym informację, ale nie ma to żadnego związku z później opisanym problemem. Głównym problemem z brakiem możliwości połączenia się innego gracza jest najprawdopodobniej jakiś zbugowany mod który przy synchronizacji wysyła błędne dane, opcjonalnie problemem jest za słabe łącze internetowe lub za mało stabilne (częste problemy dla łącz radiowych i mobilnych gdzie na 1s potrafi zerwać połączenie lub ping skoczyć do bardzo wysokich wartości), co do samej prędkości łącza to zalecane jest min. 2Mb/s pobierani i 2Mb/s wysyłania dla 2 graczy bez modów (i odpowiednie ustawienie prędkości przy tworzeniu serwera, zwracając szczególną uwagę na wysyłanie i lepiej je zaniżać dla faktycznej prędkości).
Post Reply