problem z modami(limit 77)

filippcio
Posts: 3
Joined: Sat May 04, 2024 9:58 pm

problem z modami(limit 77)

Post by filippcio »

witam ostatnio grałem z kumplami na dedyku i mogłem normalnie grac, następnego dnia nie pokazuje mi zadnych serverów szukałem problemu pare godzin i jak bawiłem sie ilością modów to sie okazuje ze maxymalnie do 77 modow mi pokazuje servery pozniej jakiego kolwiek bym nie wzócił to znów nie widze zadnego servera wie moze ktos jak to naprawic?
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 972
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: problem z modami(limit 77)

Post by Ziuta Modding »

Nie ma takiego limitu modów, nie ma żadnego limitu. Problem który się u ciebie pojawia to po prostu zbugowane mody, masz jakieś w paczce tej 77 modów i po prostu dodanie jakiegokolwiek powoduje jakieś konflikty.
filippcio
Posts: 3
Joined: Sat May 04, 2024 9:58 pm

Re: problem z modami(limit 77)

Post by filippcio »

własnie tez tak myslałem dla tego usunąłem wszystkie i pobrałem na nowo i pozniej sie bawiłem ilością modów robiłem reinstal fs'a i nic
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 972
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: problem z modami(limit 77)

Post by Ziuta Modding »

No skoro wciąż pobierasz te same mody to nigdy nie rozwiążesz problemu. Reinstal gry też ci nic nie da bo to nie problem z grą. Jeśli chcesz szybciej znaleźć problem to zajrzyj do LOGa gry (Dokumenty/My Games/FarmingSimulator2017/log.txt)
filippcio
Posts: 3
Joined: Sat May 04, 2024 9:58 pm

Re: problem z modami(limit 77)

Post by filippcio »

zaglądałem i nie ma zadnych Error'ów ani Warning'ów
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 972
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: problem z modami(limit 77)

Post by Ziuta Modding »

No to masz tą gorszą opcję że jakiś mod buguje się tak że nawet błędów nie ma w LOGu. Najprościej będzie znaleźć to tak że wrzuć tą ilość modów co działa i dorzuć jeden aż przestanie działać, wtedy przenieś te wszystkie mody do innego folderu a wszystkie pozostałe wrzuć do folderu z modami i zobacz wtedy czy ta "paczka" będzie działała poprawnie, jeśli tak to dorzucaj np. po 2 mody z tego co wcześniej przeniosłeś aż przestanie działać, jak przestanie to te 2 ostatnio dodane mody przenieś do jeszcze innego i kontynuuj, wtedy powinno zostać ci mało modów które mogą powodować problem więc możesz po jednym dodawać i sprawdzać.
Post Reply