[BUG] Problem z przyczepami do żniwiarki MF Activia

Brulin
Posts: 3
Joined: Sat Nov 05, 2016 11:42 pm

[BUG] Problem z przyczepami do żniwiarki MF Activia

Post by Brulin »

Mam problem z kombajnem Massey Ferguson Activa 7347S.
Kiedy podłączę do niego żniwiarkę FreeFlow 25ft i próbuję postawić tą żniwiarkę na jakiejkolwiek przyczepie do żniwiarek okazuje się że kombajn podnosi żniwiarkę zbyt nisko.
Z tego powodu gdy próbuję odjechać zawadza on żniwiarką o przyczepę.
W innych kombajnach żniwiarka jest wyżej i można bez problemu korzystać z przyczepy do żniwiarek. Niestety w kombajnie MF Activia 7347S nie można korzystać z tej przyczepy. *thumbsdown*
Czy planujecie wydać patch który to naprawi?
Oktan
Posts: 59
Joined: Sun Oct 30, 2016 12:56 am

Re: [BUG] Problem z przyczepami do żniwiarki MF Activia

Post by Oktan »

Brulin wrote:
. . W innych kombajnach żniwiarka jest wyżej i można bez problemu korzystać z przyczepy do żniwiarek. . .
Nie pisz rzeczy których nie sprawdziłeś!
To samo dzieje się w New Holland TC5.90 z hederem Varifeed 18FT i na pewno tez w kilku innych maszynach.
Problem leży w przyczepie która jest po prostu za wysoka.
Jarexxos
Posts: 64
Joined: Thu Feb 21, 2013 10:38 am
Location: Polska

Re: [BUG] Problem z przyczepami do żniwiarki MF Activia

Post by Jarexxos »

Ja ten kombajn mam i przyczepę, problemów nie ma jeśli wszystko jest na równym terenie, co prawda lekko zahaczy, ale wystarczy jeszcze podjechać i heder powinien być na przyczepce. Możliwe, że to naprawią, musisz czekać na aktualizację.
Brulin
Posts: 3
Joined: Sat Nov 05, 2016 11:42 pm

Re: [BUG] Problem z przyczepami do żniwiarki MF Activia

Post by Brulin »

Oktan wrote:
Brulin wrote:
. . W innych kombajnach żniwiarka jest wyżej i można bez problemu korzystać z przyczepy do żniwiarek. . .
Nie pisz rzeczy których nie sprawdziłeś!
To samo dzieje się w New Holland TC5.90 z hederem Varifeed 18FT i na pewno tez w kilku innych maszynach.
Problem leży w przyczepie która jest po prostu za wysoka.
Zanim zaczniesz krytykować.

Nie napisałem, że WE WSZYSTKICH INNYCH kombajnach żniwiarka jest wyżej. Więc daruj sobie niepotrzebną krytykę która nic nie zmienia i nikomu nie pomaga a dołóż parę gram zrozumienia podczas czytania postów innych osób.

Jarexxos wrote:Ja ten kombajn mam i przyczepę, problemów nie ma jeśli wszystko jest na równym terenie, co prawda lekko zahaczy, ale wystarczy jeszcze podjechać i heder powinien być na przyczepce. Możliwe, że to naprawią, musisz czekać na aktualizację.
Problem zaobserwowałem już na parkingu pod centrum handlowym (u dilera maszyn) na Goldcrest Valley.
Wjeżdżając nad przyczepkę trochę zawadza. Ale już gdy próbuję cofnąć z nad przyczepki to zahaczam o koło i ciągnę przyczepkę za sobą.
Oktan
Posts: 59
Joined: Sun Oct 30, 2016 12:56 am

Re: [BUG] Problem z przyczepami do żniwiarki MF Activia

Post by Oktan »

Brulin wrote: Nie napisałem, że WE WSZYSTKICH INNYCH kombajnach żniwiarka jest wyżej. Więc daruj sobie niepotrzebną krytykę która nic nie zmienia i nikomu nie pomaga a dołóż parę gram zrozumienia podczas czytania postów innych osób.


To po jaką cholerę piszesz, że w innych nie ma problemu, jak opisałeś problem na konkretnym sprzęcie?
A w których modelach hederów nie ma z tym problemu, co? W tych gdzie wózek wbudowany jest w heder? Prawdopodobnie.

To tak samo jak by powiedzieć będąc w grupie osób "Ja nie jestem złodziejem, ale inni już tak". Ile wtedy osób pomyśli że masz ich za złodzieja?
Brulin
Posts: 3
Joined: Sat Nov 05, 2016 11:42 pm

Re: [BUG] Problem z przyczepami do żniwiarki MF Activia

Post by Brulin »

Oktan wrote:
Brulin wrote: Nie napisałem, że WE WSZYSTKICH INNYCH kombajnach żniwiarka jest wyżej. Więc daruj sobie niepotrzebną krytykę która nic nie zmienia i nikomu nie pomaga a dołóż parę gram zrozumienia podczas czytania postów innych osób.


To po jaką cholerę piszesz, że w innych nie ma problemu, jak opisałeś problem na konkretnym sprzęcie?
A w których modelach hederów nie ma z tym problemu, co? W tych gdzie wózek wbudowany jest w heder? Prawdopodobnie.

To tak samo jak by powiedzieć będąc w grupie osób "Ja nie jestem złodziejem, ale inni już tak". Ile wtedy osób pomyśli że masz ich za złodzieja?
Twój post nic nie wnosi do tematu więc daruj sobie te mądrości które nikogo nie interesują i idź trolować gdzie indziej.
Poza tym siejesz ferment a nawet nie masz racji ponieważ postanowiłem dokładniej to sprawdzić.

Więc odnośnie problemu to nie występuje on w kombajnie rostelmash, case oraz oczywiście w największym new holandzie.
pysio
Posts: 1
Joined: Mon Nov 07, 2016 7:22 pm

Re: [BUG] Problem z przyczepami do żniwiarki MF Activia

Post by pysio »

Podobnie jest z Holmerem do buraków i tym wózkiem na HR9
Post Reply