Problem z uruchamianiem FS22

Cisl6
Posts: 8
Joined: Sun Jun 18, 2023 12:02 pm

Problem z uruchamianiem FS22

Post by Cisl6 »

Siema mam problem z FS 22. Gdy włączę grę to wyświetla mi się ikonka z napisem "Przetwarzanie plików do zaktualizowania" która trwa ok.1 min a pewnym czasie wyświetla się ikonka z napisem "żaden serwer pobierania nie działa". Czy ktoś wie co z tym zrobić?
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 1016
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Problem z uruchamianiem FS22

Post by Ziuta Modding »

Uruchom grę trzymając "Shift" i wybierz opcję "Zweryfikuj instalację" z okna które się pojawi.
krzysztof.kwasniak94
Posts: 1
Joined: Mon Jul 10, 2023 6:52 pm

Re: Problem z uruchamianiem FS22

Post by krzysztof.kwasniak94 »

Witam mam problem z aktywacją klucza, zakupiłem klucz na stronie G2A, WPISAŁEM ten klucz by ściągnąć grę, strona go przyjęła i umożliwiła mi ściągniecie. zainstalowałem... a tu mam problem, chcąc aktywować grę tym kluczem, dostaję komunikat, ze czas aktywacji został przekroczony,
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 1016
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Problem z uruchamianiem FS22

Post by Ziuta Modding »

krzysztof.kwasniak94 wrote: Mon Jul 10, 2023 6:59 pm Witam mam problem z aktywacją klucza, zakupiłem klucz na stronie G2A, WPISAŁEM ten klucz by ściągnąć grę, strona go przyjęła i umożliwiła mi ściągniecie. zainstalowałem... a tu mam problem, chcąc aktywować grę tym kluczem, dostaję komunikat, ze czas aktywacji został przekroczony,
Następnym razem radzę założyć swój osobny temat a nie dołączać się do innego niezwiązanego z twoim problemem. Co do twojego problemu to ta strona sprzedaje jeden klucz wielu ludziom więc zapewne system aktywacji wykrył że został on już użyty na innym IP (zapewne za granicą) i go zablokował. Giants w tej sprawie się wypowiedział że nie będzie udzielał wsparcia z kluczami z takich stron więc jedyne co możesz to pisać do supportu tej strony gdzie kupiłeś.
Post Reply