Szukam osób

arekk824
Posts: 1
Joined: Thu Feb 16, 2017 3:29 pm

Szukam osób

Post by arekk824 »

Witajcie :) Szukam osób do gry w Farming simulator 2017. Mam doświadczenie w owej grze
mój wiek to 22 lata.
Jeśli ktoś jest chętny niech napisze tutaj bądź na PV pozdrawiam
Wujek_Barto
Posts: 22
Joined: Fri Jul 08, 2016 12:35 pm

Re: Szukam osób

Post by Wujek_Barto »

Witam,

no chłopie... na ciebie czekałem :biggrin2: :biggrin2: Od dawna już wszędzie szukam jakichś ogarniętych osób do pogrania wieczorkiem na MP, na spokojnie na oginalnych mapkach bądź na mapkach z modyfikacji. Co prawda mam dopiero 15 lat, ale myślę, że nie będzie to dużą przeszkodą. Gram jak najbardziej realnie, często gram wieczorami, gram normalnie (w sensie nie jeżdżę po polach i jak popadnie i po wszystkim tylko normalnie, powoli) no i poprostu jestem ogarnięty. Co do formy kontaktu to powinien wystarczyć Skype ale to podam ci na PV jak tu odpiszesz. Jeśli zechcesz oczywiście ze mną pograć. Mam nadzieję również że grasz tak jak ja czyli powoli i jesteś ogarnięty i otwarty na pracę w FS 17 :smileynew: . Czekam na odpowiedź w tym wątku.

Pozdrawiam

P.S. Daj mi szansę, a zobaczysz że spoko się ze mną gra (o ile grasz powoli i jesteś ogarnięty i nie kręci cię jeżdżenie przez pola, zboże itp.)
Podzdrawiam,
Wujek_Barto
criss20ster
Posts: 277
Joined: Tue Feb 07, 2012 8:17 pm

Re: Szukam osób

Post by criss20ster »

Jeśli nie stanowi Wam to problemu tez mogę do Was dołaczyć jeśli chcecie. Gram od Ls 11
Antek1231
Posts: 4
Joined: Wed Mar 22, 2017 6:45 pm

Re: Szukam osób

Post by Antek1231 »

Jesli na ps4 to tez jestem chetny 27 lat gra realna gralem poprzednio na pc teraz na ps4
Daniel2001
Posts: 1
Joined: Wed Apr 05, 2017 6:03 pm

Re: Szukam osób

Post by Daniel2001 »

:geeknew: :biggrin2: mogę z tobą pograć jestem ogarnięty i odstawiam wszystko na miejsce
Post Reply