Jednoczesne podnoszenie wszystkich maszyn

Rowik20101998
Posts: 1
Joined: Fri Jan 03, 2020 10:51 pm

Jednoczesne podnoszenie wszystkich maszyn

Post by Rowik20101998 »

Siemanko, gram tak sobie w tego naszego fajnego FSa19 i jeszcze w poprzedniej sesji gry działała mi funkcja jak w tytule, a mianowicie klikałem lewy alt i "V" i podnosiło mi jednocześnie wszystkie maszyny jakie miałem zaczepione na tuzie przednim oraz tylnym (konkretnie chodzi o zestaw kuhn hr4004 z siewnikiem btf4000 z tyłu oraz zbiornik tf1512 z przodu) co dawało efekt taki, że siewnik jeszcze moment siał po tym jak brona aktywna już nie uprawiała gleby, trwało to dosłownie chwilę i mogłem dynamicznie pokonać uwrocie. Niestety teraz jak włączyłem grę mogę to zrobić tylko kombinacją lewy ctrl i "V" i nie działa to tak samo jak wcześniej tylko podnosi każdą maszynę z osobna, a to już nie działa tak jak mi się podobało, trwa to stanowczo za długo. Ktoś wie o co chodzi, może to jest funkcja któregoś z modów, o której nie wiem albo trzeba najpierw skorzystać z innej kombinacji przycisków żeby aktywować tą prawidłową. A może da się to jakoś zmienić w ustawieniach lub plikach gry? Z góry przepraszam za długi elaborat ale i dziękuję jeśli ktoś będzie w stanie mi pomóc