Problem z FPS po aktualizacji farminga

Witek
Posts: 3
Joined: Fri Jul 21, 2023 2:33 pm

Problem z FPS po aktualizacji farminga

Post by Witek »

Cześć
Od nowej aktualizacji chciałem sobie pograć w farminga na modach z kolegami lecz niestety się nie da FPS drastycznie spadają gdy patrzę na gospodarki a przed tą aktualizacją tych spadków FPS nie było nawet zmniejszenie ustawień z bardzo wysokich na wysokie niewiele zmieniły
przed aktualizacją miałem do 40-50 fps a teraz mam 20 gdy nie patrzę na gospodarkę mam 60FPS niewiem czego to wina mam nadzieje że ktoś pomoże
podzespoły to:
i3 8100
gtx 1060 6gb
8gb ramu


PS* problem ten pojawił się od aktualizacji 1.9.1.0 usunięcie folderu Shader_Cahce nic nie dało
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 976
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Problem z FPS po aktualizacji farminga

Post by Ziuta Modding »

Sprawdź czy masz na pewno zaktualizowane sterowniki karty graficznej (ostatnia aktualizacja była 18 lipca 2023 i jest to wersja 536.67), jeśli nie to zaktualizuj, zrestartuj PC i usuń ten folder "shader_cache" i wtedy spróbuj. Jeśli problem jest nadal to sprawdź bez modów, wiele z nich nie miało dawno aktualizacji a aktualizacje gry często zmieniają pewne funkcje które używają mody i zaś te mody powodują pełno błędów.
Witek
Posts: 3
Joined: Fri Jul 21, 2023 2:33 pm

Re: Problem z FPS po aktualizacji farminga

Post by Witek »

Zadna z tych porad którą mi podawałeś nie pomogła po długich szukaniach rozwiązania znalazłem tą przyczyne która mi zniżała FPS była to nakładka steam po wyłączeniu jej fpsy wzrosły az o 20FPS
Post Reply